Anasayfa > HAKKIMIZDA
 

FOLYOTERM AMBALAJ & ÖZ YILDIRIM PLASTİK

Hayatınızı kolaylaştıran, bir çok üründe imzası bulunan Öz Yıldırım Plastik & Folyoterm Ambalaj, plastik-ambalaj sektöründe yüksek kalite ve geniş ürün yelpazesiyle Türkiye'nin öncü firmalarından biridir. 1991 yılında kurulan Öz Yıldırım Plastik, Rigid PVC Folyo üretimiyle faaliyetine başlayarak, yüksek kalite politikası, müşteri odaklı hizmeti, profesyonel kadrosuyla sektördeki yerini almıştır. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren Öz Yıldırım Plastik, yöneticilerinin bilgi birikimlerini ve tecrübelerini de kullanarak 2001 yılında yeni bir büyüme hamlesiyle Folyoterm Ambalaj firmasını kurmuştur.Bugün 15.000 m2'lik alana sahip modern tesislerinde ve 150 kişilik profesyonel ekibiyle üretimini sürdüren Öz Yıldırım Plastik ve Folyoterm Ambalaj ürün  çeşitlerine her geçen gün yenisini eklemektedir.

Halen 500'ün üzerinde değişik ölçü ve hacimde geniş ürün yelpazesine sahip olan Folyoterm & Öz Yıldırım tek kullanımlık gıda ambalajı konusunda , sektörde ön saflarda yer almaktadır.Ürün çeşitliliği bakımından Türkiye'de olduğu gibi kısa zamanda Dünya pazarlarında söz sahibi olmuştur.

Bugün 40 üzerinde ülkeye, üretiminin yarıya yakın miktarını ihraç etmekte ve bu rakamlar her geçen yıl artarak devam etmektedir.

Copyright © Özyıldırım Plastik
Web Tasarımı